Zmęczony Alkoholem?

Dołącz Do Wyzwania —>

Celebryci, którzy nie piją alkoholu

paź 27, 2021 | Fakty i Statystyki

 

 

 

Jeśli masz wyobrazić sobie życie celebryty, możesz pomyśleć o wszystkich efektownych przyjęciach i wydarzeniach, w których możesz uczestniczyć i mieć dostęp do nieograniczonych kieliszków szampana i koktajli. Ale nie zapominajmy, że celebryci są tacy jak my! Wiele osób decyduje się na styl życia bez alkoholu i robi to z wielu powodów. Przez lata coraz więcej celebrytów dzieliło się swoimi powodami wyboru stylu życia bez alkoholu. Na przykład picie nie jest ich sekretem dla lepiej wyglądającej skóry – w rzeczywistości jest wręcz przeciwnie.

 

Celebryci są często tymi, którzy przewodzą najnowszym trendom, a ten może być korzystny dla nas wszystkich. Oto celebryci, którzy zdecydowali, że bezalkoholowy styl życia jest dla nich!

 

1/ Borysz Szyc

Borys Szyc zmagał się z alkoholizmem. Aktorowi udało się jednak przezwyciężyć nałóg i od siedmiu lat żyje w trzeźwości. W jednym z ostatnich wywiadów wyjawił, dlaczego sięgał po alkohol i jak wpływał na jego pracę zawodową. Wiecej informacji tutaj 

 

2/ Brad Pitt

Aktor ostatnio omawiał, w jaki sposób jest „oddany” trzeźwości po spędzeniu półtora roku w Anonimowych Alkoholikach (AA) po rozwodzie z aktorką Angeliną Jolie w 2016 roku. „Zabrałem rzeczy tak daleko, jak tylko mogłem, więc zrezygnowałem z prawa do picia” – powiedział Pitt w New York Times we wrześniu. 2019. O swoim doświadczeniu związanym z uczestnictwem w AA powiedział: „Właściwie to naprawdę uwalniało mnie samo odsłonięcie swoich brzydkich stron. Jest w tym wielka wartość.

 

3/ Natalie Portman

Aktorka Natalie Portman ma nieskazitelną skórę. Eksperymentowała z alkoholem w czasach studenckich – kiedy była na Harvardzie – ale od tego czasu wolała żyć bez alkoholu.

 

4/ Leona Lewis

Piosenkarka nie pije i mówi, że nienawidzi smaku alkoholu. Kiedy jej debiutancki singiel – Bleeding Love – trafił na pierwsze miejsce, mówi, że świętowała bezalkoholowym szampanem.

 

5/ Andy Murray

Brytyjski tenisista mówi, że łatwo zrezygnował z picia alkoholu w późnych latach nastoletnich, wyjaśniając: „Zawsze chciałem zobaczyć, jak daleko mogę zajść w tym sporcie. Nie chciałem robić niczego, co mogłoby to narazić na porażkę”.

 

6/ Kim Kardashian

Kim Kardashian to kolejna celebrytka, która trzyma się z daleka od alkoholu. Jej siostra, Khloe Kardashian, była cytowana, mówiąc: „Kimberly w ogóle nie pije alkoholu. W ciąży czy nie, po prostu nigdy się tym nie interesowała.

 

7/ Jennifer Lopez

Piosenkarka i aktorka nie pije, bo uważa, że ​​to rujnuje jej skórę. Jedyny czas, kiedy musi mieć kroplę, to ceremonia wręczenia nagród.

 

8/ Chris Martin

Wokalista Coldplay przyznaje, że zespół przeszedł przez fazę imprezową na początku swojej kariery, ale teraz sam Martin całkowicie przyjmuje trzeźwe życie.

 

9/ 50 cent

Raper i aktor mówi, że chociaż zdarzało mu się handlować narkotykami we wczesnych latach, dorastając, aby przeżyć, nigdy tak naprawdę nie brał ani narkotyków ani nie pił alkoholu, ponieważ po prostu mu to nie pasowało.

 

10/ Calvin Harris

DJ otworzył się na temat swojego alkoholu w związku w poprzednich latach, ujawniając w 2018 roku na Twitterze, że często wypijał dwie butelki Jacka Danielsa w nocy i żywił się pastami Greggsa. W wywiadzie dla BBC w 2009 roku producent powiedział, że chociaż nigdy nie był „alkoholikiem”, napój wpływał na jego życie.

„Moje występy na żywo są teraz milion razy lepsze” – powiedział serwisowi informacyjnemu. „Jeśli pijesz, nie pamiętasz nawet, czy to był dobry program, czy nie. Dodatkowo fakt, że ludzie płacą za oglądanie pokazu pijaka bez formy – to nie było sprawiedliwe, więc musiałem to zmienić.

 

 

Świadomy wybór

 

Jasne jest, że w wyjaśnieniach celebrytów widać wzór dotyczący wyboru stylu życia bez alkoholu – nie dlatego, że musieli to robić – ale dlatego, że wybierają korzyści płynące z bycia wolnym od alkoholu zamiast krótkotrwałego szumu, jaki zapewnia alkohol. Zdrowie, kondycja i bycie obecnym to priorytety, dlatego alkohol nie pasuje do tej mieszanki. Jeśli to jest ich sekret promiennej skóry i osiągania wyznaczonychcelów, możesz sam sprawdzić, czy i Tobie spasuje takie życie

 

 

Przytoczone źródła

  1. https://plejada.pl/newsy/borys-szyc-szczerze-o-swoim-alkoholizmie-czasami-gralem-po-alkoholu/1ckz00c
  2. https://www.harpersbazaar.com/celebrity/latest/g11644970/celebrities-who-dont-drink-alcohol/
  3. https://www.everydayhealth.com/diet-nutrition/diet/celebrities-who-dont-drink-alcohol/

***Disclaimer*** Celem bloga jest popularyzacja wiedzy na tematy związane z nadużywaniem alkoholu. Autor bloga nie odpowiada za treści bloga w jakimkolwiek zakresie, a w szczególności za jakąkolwiek szkodę wyrządzoną zastosowaniem, lub brakiem zastosowania się do tej treści. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany tekstów oraz poglądów wyrażonych na blogu. Wszystkie treści na blogu mają charakter wyłącznie informacyjny, żadna zawartość tej witryny nie powinna być nigdy wykorzystywana jako substytut bezpośredniej porady medycznej od lekarza lub innego wykwalifikowanego klinicysty.

Gotowy na Wyzwanie?

Dowiedz Się Więcej