Wyzwanie alkoholowe – 1000 dni bez alkoholu

paź 5, 2021 | Wyzwanie Alkoholowe

1000 dni bez alkoholu

.
 
 
 
GŁÓWNY KAMIEŃ MILOWY – 1000 dni bez alkoholu!!
.
Zapisałem się na 90 dni. Zrobiłem 66, zaliczyłem wpadkę, piłem przez 5 miesięcy, obudziłem się 1 stycznia 2019 gotowy, aby znaleźć najlepszą wersję siebie.
.
Mogę teraz spojrzeć w lustro i powiedzieć, że siebie kocham. Nie jestem doskonały, ale jestem trzeźwy i jestem obecny przez 100% czasu i dlatego pozostaję czysty.
.
Czy czasami brakuje mi kieliszka wina? Tak, czasami mam kilka tygodni, kiedy dużo o tym myślę. Jednak w dzisiejszych czasach niezbyt często. Czy kiedykolwiek jeszcze bym się napił? NIE! ponieważ nie mogę moderować, więc nie ryzykuję powrotu do bałaganu, w którym byłem!
.
1000 dni. Mieliśmy dzisiaj wspiąć się na górę, ale musieliśmy przerwać misję z powodu szybko zmieniającej się pogody, co oznaczało, że nie było to bezpieczne.
.
Fizycznie i psychicznie jestem w formie jak z przed 10 lat. Jestem podekscytowany przeżyciem drugiej połowy mojego życia na trzeźwo. Co za cudowne uczucie!!!!
.
Pozbądź się trucizny, aby powstrzymać Cię od bycia najlepszą wersją siebie. FAKT. Wysyłam wam wszystkim miłość i siłę XX
.
.

Codzienna dawka motywacji

 

Podejmując wyzwanie dołączysz do zamkniętej grupy na FB, gdzie codziennie otrzymasz podobne wpisy, pamietaj, w grupie zawsze raźniej, link do wyzwania