Wyzwanie alkoholowe – 23 miesiące bez alkoholu

cze 3, 2021 | Wyzwanie Alkoholowe

23 miesiące bez alkoholu

.
Cześć kochani ❤️. Zbliżam się do 23-miesięcznego wyzwania w ten weekend i chcę tylko zapewnić każdego, kto niepokoi się grillami i spotkaniami w ten weekend, że warto pozostać 0%, chwilowy dykomfort jest tego warty!
.
Zrób plan, powiedz znajomemu, zamelduj się tutaj w naszej grupie lub po prostu zostań w domu. Wiedz, że w miarę jak gromadzisz godziny, dni, a nawet miesiące, jeśli wybierzesz, te rzeczy stają się łatwiejsze. Mięsień 0% rośnie. Uczucie dobrego samopoczucia jest bardzo dobre. O mój Boże i duma, jaką poczujesz, gdy się zameldujesz, gdy ten weekend się skończy..
.
Dzisiaj poznałam osobiście współpracowników, po raz pierwszy od 16 miesięcy. Spotkaliśmy się w browarze na lunchu. Szczerze denerwowałam się spotkaniem, wiedząc, że będziemy pić piwo i nigdy wcześniej nie rozmawiałam o alkoholu z kimkolwiek w biurze.
.
Powiedziałam mężowi, co się dzieje. Powiedziałem mu, że denerwuję się, co zamówić, aby nie wtopić i zapytałam, jak sobie z tym poradzić? Powiedział: „zamów piwo 0% i miej to gdzieś.
.
Podobała mi się ta odpowiedź. Boże, naprawdę kocham to, że poślubiłam tego mężczyznę. Tak więc, ponieważ czasami jestem NAPRAWDĘ niepewna, zadzwoniłam do mamy i powiedziałem jej, co się dzieje. NIGDY nie zrobiłabym tego wcześniej. Wierzyłam, że dobrze ukryłam swoje picie przed mamą (w rzeczywistości okazało się, że ona o wszystkim wiedziała, tego nie da się ukryć).
.
W każdym razie powiedziała: „Och kochanie, nie masz się czego wstydzić tylko z powodu, hm, wiesz”. Przewróciłam oczami i powiedziałam: „Mamo, nie wstydzę się. Jestem z siebie tak cholernie dumna, że ​​czasami powoduje to dyskomfort, gdy jedna osoba nie zamawia drinka, a ja staram się być w porządku z tą częścią.
.
Właśnie wtedy zaskoczyło. Nie denerwowałam się ani trochę przed pójściem do miejsca, w którym wszyscy będą zamawiać piwo, byłam zdenerwowana tym, że inni będą czuć się niekomfortowo. Moi starzy znajomi, boją się zmieniać swoje życie. Nie widziałam ich od jakiegoś czasu, więc mocno ją przytuliłam, płakałam przez minutę i powiedziałam: „Teraz stawiamy siebie na pierwszym miejscu, kochanie!”
.
Więc to zrobiłam. Mam na myśli, że naprawdę to zrobiłam. Zamówiłam mojego Guinnessa 0%, cieszyłam się, śmiałam i świetnie się bawiłam i ani razu nie poczułam najmniejszego pytania lub dyskomfortu ze strony jednego współpracownika. Te rzeczy to łamigłówka, 23 miesiące …. Wybierz w ten weekend 0%
.
.

Codzienna dawka motywacji

Podejmując wyzwanie dołączysz do zamkniętej grupy na FB, gdzie codziennie otrzymasz podobne wpisy, pamietaj, w grupie zawsze raźniej, link do wyzwania