Wyzwanie alkoholowe – dzień 160

paź 25, 2022 | Wyzwanie Alkoholowe

Dzień 160

.
|| Doświadczenie Uczestników ||
.
.
Dzień 160👋 Piękny słoneczny dzień. Za chwilę do pracy, żeby zrobić licealne warsztaty muzyczne z 13 dziećmi 🤗
.
Zacząłem ten biznes w drugim tygodniu trzeźwości nie dlatego, że byłem trzeźwy, bardziej chodziło o odpowiedni czas w moim  zyciu, ale cieszę się, że nie piję.
.
Domyślam się, że tak czy siak prawdopodobnie nie piłbym wczoraj, ale z kolei czekałbym na to dziś wieczorem jako nagrodę, a po co!
.
Ktoś tutaj, nie wiem kto, ale powiedział, że musimy tak zapracować sobie w życiu, że nie ma czasu na picie. I to prawda. Mój dzień zakończyłby się dzisiaj o 17:00, kiedy nalałbym sobie pierwszego drinka. Teraz spotykam się z kumplem o 6 na wegańskie curry i mecz.
.
Pojadę do domu i obudzę się wypoczęty, gotowy na jutro. Podczas gdy dzieciaki będą surfować, zrobie sobie moją ulubioną gimnastykę. Zmień scenariusz 😉☕ jeżeli chcesz spędzić swoje życie.
.
Uwierz mi, że żadna z wymienionych przeze mnie czynności nie kosztuje zbyt dużo pieniędzy, a właściwie dużo mniej niż wino/whiskey/piwo, które wypiłnym w tym tygodniu.
.
Wszyscy możemy osiągnąć nasze cele. Cierpliwość i wytrwałość 🙌
.
.
.

Codzienna dawka motywacji

 

Podejmując wyzwanie dołączysz do zamkniętej grupy na FB, gdzie codziennie otrzymasz podobne wpisy, pamietaj, w grupie zawsze raźniej, link do wyzwania