Nigdy nie jest za późno na przerwę od alkoholu

lip 10, 2021 | Porady i Wskazówki

 

 

 

Pamiętaj, że MiesiącBezAlkoholu nie jest przeznaczony dla osób, które rozwinęły silne fizyczne uzależnienie od alkoholu. Wszystkich, którzy czują się w ten sposób, prosimy o profesjonalną pomoc.

 

ALE – MiesiącBezAlkoholu jest dla wszystkich innych. Od 18 do 108 jesteśmy tutaj, aby powiedzieć, że nigdy nie jest za późno ani za wcześnie na rzucenie picia.

 

Oczywiście im dłuższa jest twoja kariera pijąca, tym bardziej zakorzenione są te nawyki. ALE picie alkoholu jest nawykiem, a nawyki można przełamać, zmienić i zastąpić nowymi, zdrowymi, przyjemnymi.

 

Nigdy nie dowiesz się, o ile lepsze i zdrowsze może być Twoje życie, chyba że spróbujesz.

 

Doświadczeni członkowie wyzwania zachwycają się swoją nowo odkrytą energią i witalnością. Podczas gdy wielu naszych młodszych rekrutów uwielbia być na szczycie osobistej efektywności, w każdej jednej strefie swojego życia.

 

Jakkolwiek na to spojrzysz. Rezygnacja z alkoholu na dłuższy czas jest dla Ciebie niczym innym, jak tylko „dobrem”.

 

Niezwykle ważne jest, aby zrozumieć, że to nie zadziała w jeden dzień. Właśnie dlatego stworzyliśmy wyzwanie i grupę wsparcia. Jesteśmy Twoją wymówką, strefą wsparcia i treningu. Aby pomóc Ci przygotować się i jak najlepiej wykorzystać życie wolne od alkoholu.

 

Wszystko, o co prosimy, to zobowiązanie się do 30, bądź 90 dni. Zaledwie 1-3 miesiące Twojego życia. Masz wszystko do zyskania i nic do stracenia. Następnie, pod koniec 90 dni, możesz zdecydować, po zapoznaniu się z obiema stronami sporu, czy chcesz kontynuować tą podróż, czy też nie.