Wyzwanie alkoholowe – 1 rok i 9 miesięcy

kwi 7, 2022 | Wyzwanie Alkoholowe

1 rok i 9 miesięcy

.
.
To może wydawać się światem z dala od miejsca, w którym jesteś teraz, ja też tak się czułem.
.
Zostały mi 3 miesiące do 2 LAT, ale to dla mnie teraz tylko kolejne urodziny. Coś do uznania, świętowania, a przede wszystkim do wdzięczności. To kulminacja pierwszego dnia. Każdego dnia dokonuję wyboru i wszystkie te codzienne wybory sumują się.
.
Nie ma dnia, w którym nie dziękuję moim szczęśliwym gwiazdom, że jestem czysty. Nawet w najgorsze dni jestem teraz wdzięczny, że jestem obecny i mam pełną zdolność poznawczą do radzenia sobie z sytuacją
.
Tak więc moje następne 3 miesiące będą wyglądać tak:
.
Urlop. Teraz ustalam swoje oczekiwania. Chcę być obecny, chcę się bawić, chcę być wypoczęty, chcę uprawiać jogę na plaży. Nie chcę pić. Byc moze Maraton ?
.
Moje 40. urodziny. To będzie 10 dni przed moim 2 LAT bez alkoholu 😃 Dostaję presję na picie ze strony przyjaciół i rodziny (nie męża), ale teraz jestem wystarczająco silna, by powiedzieć „nie” i nie rozwodzić się nad tym, jak jestem postrzegana.
.
I mój prezent dla siebie z oszczędnościami na ten miesiąc, rzecz z monitorem metabolizmu Lumen. Spróbuję spróbować tego przerywanego postu. Ostatnio czuję się trochę ospały i wiem, że jem o niewłaściwych porach i jem niewłaściwe rzeczy.
.
Dużo miłości do każdego z was! Spraw, aby był to cholernie wspaniały dzień 1.
.
.
.

Codzienna dawka motywacji

Podejmując wyzwanie dołączysz do zamkniętej grupy na FB, gdzie codziennie otrzymasz podobne wpisy, pamietaj, w grupie zawsze raźniej, link do wyzwania