Wyzwanie alkoholowe – 340 dni bez alkoholu

kwi 26, 2021 | Wyzwanie Alkoholowe

340 dni bez alkoholu

.
Dzień 340 !!!!!
.
Kiedy zaczynałem 30-dniowe wyzwanie, nie wierzyłem, że uda mi się przetrwać miesiąc, ale pomyślałem, że jeśli dam radę z jednym lub dwoma suchymi weekendami, to przyniesie to tylko korzyści więc co mi szkodzi spróbować….. W ten sposób dotarłem do 90 dni, a aktualnie maszeruje wprost na rok bez alkoholu! Najważniejsze wydarzenia w moim roku to:
.
Finalnie udalo mi sie wspiąć na górę w Hiszpanii, na którą nie byłem w stanie wejść na szczyt od ponad 20 lat. Dość przerażające, ale takie niesamowite poczucie spełnienia i szczęścia, gdy tam dotarłem (dość symboliczne dla mnie 😃)
.
Używając zasobów czasu wybrałem się na kurs nurkowania w domku wakacyjnym, ponieważ nagradzam siebie za wytrwanie 90 dni. Od tamtej pory uczęszczam na lekcje regularnie.
.
Wstawanie przed świtem z córką na kąpiel o wschodzie słońca 🌊
.
Rozpoczęcie nowej pracy, do ktorej nie byłbym w stanie przystąpić będąć w poprzednim zamroczonym stanie. I całkiem nieźle sobie w tym radzę, bo naprawdę potrafię nawiązywać kontakty, podejmować decyzje i myśleć konstruktywnie.
.
Śpie o niebo lepiej i straciłem DUŻO na wadze. 🎉🎉🎉🎉 Jednak szczerze mówiąc jestem trochę zaniepokojony tym, co stanie się pod koniec roku …
.
Tak bardzo chcę kontynuować, ale martwię się, że mogę sabotować siebie. Nie mniej bedąc wdzieczny za to co mi sią udało osiagnąć do tej pory dziękuję i życzę wszystkim powodzenia w Waszych własnych wyzwaniach!
.
.
.

Codzienna dawka motywacji

 

Podejmując wyzwanie dołączysz do zamkniętej grupy na FB, gdzie codziennie otrzymasz podobne wpisy, pamietaj, w grupie zawsze raźniej, link do wyzwania