Wyzwanie alkoholowe – 8 miesięcy bez alkoholu

maj 10, 2021 | Wyzwanie Alkoholowe

8 miesięcy bez alkoholu

.
Chcę podzielić się czymś pozytywnym 😃
.
Jestem podekscytowany, że osiągnąłem 8 miesięcy bez alkoholu. Ta ścieżka jest coraz lepsza. Kiedy obudziłem się dziś rano o 5.30 rano byłem świeży, wesoły, później jak zawsze nakarmiłem dziećmi i ubrałem, wyszliśmy z domu o 7.40 (co nigdy by się nie zdarzyło w przypadku alkoholu!).
.
Punkt 9 byliśmy w zoo, zanim zrobiło się tłoczno, zobaczyliśmy foki, niedźwiedzie i inne zwierzęta o których dzieciaki mówiły cały dzień wcześniej.
.
Podsumowując, był to fantastyczny dzień! To nie jest przechwałka, to jest post, który krzyczy, że nic z tego NIGDY nie wydarzyłoby się z alkoholem.
.
Dzisiejszy dzień był dla mnie ostatecznym dowodem na to, że moje życie bez alkoholu jest o wiele lepsze niż życie z alkoholem. To popchnie mnie do pełnych 12 miesięcy i dłużej.
.
Dziękuję za wszystkie historie i pomoc dla ludzi takich jak ja, którzy mają nadzieję osiągnąć to samo. Dla każdego na wcześniejszych etapach, proszę kontynuuj i wierz w to, kiedy ludzie mówią, że jest coraz lepiej. Tak jest.
.
.
.

Codzienna dawka motywacji

 

Podejmując wyzwanie dołączysz do zamkniętej grupy na FB, gdzie codziennie otrzymasz podobne wpisy, pamietaj, w grupie zawsze raźniej, link do wyzwania