Zmęczony Alkoholem?

Dołącz Do Wyzwania —>

Wyzwanie alkoholowe – około 1.5 roku w trzeźwości

lut 8, 2022 | Wyzwanie Alkoholowe

Około 1.5 roku w trzeźwości

05:55 alarm, herbata, to moja nowa wspaniała rutyna.
.
Moje pierwsze 90 dni bez alkoholu zmieniło moje życie. Moja podróż była nieliniowa. Udało mi się zrobić rok 365 dni w maju 2021. Straciłam rachubę dni, ale wiem, kim jestem – trzeźwą najlepszą wersją siebie na którą zasługuję.
.
Jestem teraz związana z życiem, mam jasność, słyszę każdą nutę, jeżdżę na rollercoasterze emocji, czuję wszystko, jestem świadoma, ciągle się uczę, rozwijam i rozwijam 🌱.
.
I budzę się bez kaca. To SPEKTAKULARNE. Idź dalej drogą bez alkoholu. Okazuj MIŁOŚĆ i WSPÓŁCZUCIE sobie i innym. To takie budujące.
.
Każdy z nas ma wybór. Nie pić alkoholu. To mój wybór. Robię to każdego dnia. To moje życie, chcę się spełnić. Brzmi trochę samolubnie, ale po co zadowalać się mniej.
.
Przygoda, ciekawość i energia w 2022 roku. ❤️ i ✌️ do najbardziej niesamowitych istot wolnych od alkoholu. Dalej 👊👊👊👍⚡️⚡️⚡️ Niech moc będzie z tobą i 🙏 za to, co mi dałeś.
.
.
.

Codzienna dawka motywacji

 

Podejmując wyzwanie dołączysz do zamkniętej grupy na FB, gdzie codziennie otrzymasz podobne wpisy, pamiętaj, w grupie zawsze raźniej, link do wyzwania

Gotowy na Wyzwanie?

Dowiedz Się Więcej